Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Novinky

24.05.2014, 19:15
Babicovy dobroty - Rey Koranteng

Nové Babicovy dobroty: Rey Koranteng a jeho oblíbený recept!

V Babicových dobrotách nám uvaří Jirkův kamarád a oblíbený moderátor Rey Koranteng! Naučí nás svůj oblíbený recept na voňavé kuře. Jiří mu na oplátku naservíruje karamelový dortík s ananasem. Ve studiu nám ještě Babica uvaří krůtí steak na chřestu se sýrovým bešamelem a bramborovými kroketami. A jako speciálo budou křupavé bramborové lupínky se šunkou a sýrem. Tak dobrou chuť.  více»
17.05.2014, 19:00
Antonín Panenka

Pořádná bašta se slavným fotbalistou Antonínem Panenkou

Slavný fotbalista Antonín Panenka nás naučí Vršovický řízek z panenky. Babica bude věhlasnému bohemákovi kontrovat Sparťanským tygrem, což je hovězí steak s chilli. Později nám Jirka upeče ještě vynikající čokoládovou buchtu s ořechy a rybízem a jako speciálo naservíruje rýžové nudle s krevetami z Bangkoku. Tak si nechte chutnat.  více»
11.05.2014, 18:50
Babicovy dobroty: Jiří Babica a Renáta Czadernová

Koláčky od moderátorky Renáty Czadernové

Moderátorka Renata Czadernová zavítá za Jirkou Babicou a upeče mu rychlé koláče. Jiří jí na oplátku připraví španělskou zeleninu. Ve studiu nás pak ještě naučí domácí játrové klobásy a zelný salát s křenem. A jako speciálo bude tentokrát chřest.  více»
03.05.2014, 19:30
Babicovy dobroty: Jiří Babica a Ondřej Hejma

Italské mámení od Ondřeje Hejmy

V dalším pokračování Babicových dobrot u Jirky doma předvede svou italskou specialitu Ondřej Hejma. Jiří nám pak připraví výtečnou grilovanou roštěnou se slaninovými bramborami a tympánovým lilkem. A jako speciálo budeme mít papriku plněnou krůtím masem. Tak se inspirujte.  více»
26.04.2014, 19:30
Babicovy dobroty - Jiří Babica a David Suchařípa

Gurmán a herec David Suchařípa servíruje králíka

U Jirky doma uvaří výborné jídlo gurmán a herec David Suchařípa! Naučí nás králíka po ischijsku. Receptů na králíka není přece nikdy dost. Chybět nebude ani zdravá příloha, tedy lilek na bylinkách od Jirky. Posléze ve studiu se ještě naučíme doslova jednu lahůdku – vepřové panenky s ořechovými houbami a bramborovými plackami. A ještě netradičně plněné bramborové knedlíky.  více»
19.04.2014, 19:30
Babicovy dobroty - Jiří Babica a Yvetta Blanarovičová

Tentokrát nás pohostí zpěvačka Yvetta Blanarovičová

Tentokrát bude v Babicových dobrotách vařit krásná a zábavná Yvetta Blanarovičová. Ukáže nám, jak dělá Živáňskou pečeni a Jirka přidá bramborové placky se sýrem. To ale není vše, ve studiu nám Jiří ještě připraví vepřové plecko po asijsku a muffiny na slano s olivami a tuňákem.  více»
14.04.2014, 11:00
Babicovy dobroty: Jiří Babica a Josef Carda

Pánská jízda s Josefem Cardou

V dalším pokračování Babicových dobrot Jirka ve své domácí kuchyni přivítá herce, baviče a moderátora Josefa Cardu. Pánové se vrhnou na poctivou pánskou dobrotu. Ochuzen ale nebude nikdo, Jirka totiž přihodí ještě další zajímavé recepty. Třeba takové jehněčí plátky s bazalkovou omáčkou a polentou. A nejen to.  více»
07.04.2014, 17:00
Jiří Babica a Jaroslava Obermaierová

Babicovy dobroty jsou zpět! V novém díle nám uvařila Vilma Nyklová z Ulice

Nováckému kuchaři Jirkovi Babicovi tentokrát odtajnila svůj oblíbený recept herečka Jaroslava Obermaierová, kterou znáte ze seriálu Ulice jako Vilmu Nyklovou. Čím ho překvapila a co jí Jirka uvařil na oplátku? A jaké další recepty nám nachystal? Podívejte se.  více»
23.12.2013, 12:50
Babicovy dobroty: Vánoční - Jiří Babica

Sváteční Babicovy dobroty: Královské holoubě a kapr jinak

Jirka Babica se spojí se špičkovým šéfkuchařem Pavlem Sapíkem, aby vám nabídli skvostnou slavnostní tabuli. Tak zkuste letos vaše sváteční menu trochu jinak a velkolepě!  více»
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 25